mapa

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Rozhledy Libníče a Jelma

Rozhledy Libníče a JelmaDatum konání:
17.2.2015
Datum ukončení:
31.3.2015

Komentáře


 • 11. 2. 2015 23:14
  Josef A.
  Názor

  Prvé číslo Rozhledů se mi líbí, je čtivé, dozvíme se tam plno informací o životě v obci. Vydávat ho 6x ročně se mi zdá dost vysoko nastavená laťka, tak ať se Vám daří ji uskutečnit :-)


 • 23. 2. 2015 9:56
  František Šafránek
  Rozhledy Libníče a Jelma

  Mrzí mne, že na nové číslo Rozhledy Libníče a Jelma je tak málo odkazů, vesměs se jedná o ústní pochvalu mezi přáteli a spoluobčany, kterým není současnost v obci lhostejná.
  Osobně si myslím, že Bulletin se šesti výtisky do roka není problém. Mohl by vycházet na formátu 1x A3-tj.2xA4 oboustranně. Informace o dění v obci,je to co nám léta chybělo. Pokud se vrátíme do minulosti tak Rozhledy vycházeli již v letech 1993-1996 jako měsíčník!, pak krátce do května 2002 jako občasník, 1x v 2013 a nyní zatím 1x 2015. Chtěli bychom distribuovat výtisk do Vašich stránek na konci lichého měsíce, v čísle by byla pozvánka na kulturní program na 2měsíce dopředu, zhodnocení 2 měsíců zpátky v oblasti Sportovní, Kulturní, Společenské, Statistické. Samozřejmě by nechyběl oficiální zápis z Obecního zastupitelstva a Historie Obce. Líbí se nám slovo "čtivé" a v tomto duchu, bychom chtěli spoluobčany informovat. Samozřejmě, že záležet bude na Zastupitelstvu, zda o takovou službu lidí, kteří to dělají ve svém volném čase, vůbec stojí. Také náklady nejsou zanedbatelné. Pokud pomineme čas strávený s každým číslem, jsou zde náklady na tisk cca 200ks, grafika a odeslání výtisku na 9knihoven-podmínka z Tiskového zákona 305/2013 Sb.
  Pokud vy jste měli zájem aby Bulletin vycházel, podpořte jej na stránkách Obce Libníč nebo písemně na Rozhledy@post.cz v opačném případě, nezbývá spoluobčanům nic jiného, než-li sledování úřední desky na OÚ, www.libnic.cz a pravidelné docházení na zasedání OÚ pravděpodobně poslední středu v měsíci.


 • 23. 2. 2015 14:03
  Karel L.
  Rozhledy Libníče a Jelma

  Rozhlady budou určitě věcně přínosné, pokud budeme včas informování o záměrech Zastpitelstva, protože chodit na pravidelné schůze není moc zábavné.Je samozřejmě jasné, že o některých událostech se dozvíme v minulém čase. Počet čísel za rok může být 4-6, kvůli nákladům stačí být černobílé a v provedení složeného formátu A3 napůl. První číslo roku 2015 bylo dobré.Informovat občany na stránkách Rozhledů o minulosti obce by bylo dobré, protože listování a vystavování Kroniky při pravidelných obecních akcích není praktické.


 • 24. 2. 2015 7:09
  Jan Rybecký
  Rozhledy Libniče a Jelma

  Dobrý den,
  moc se mi první číslo líbilo. Podle mého názoru, by ale mělo vycházet elektronicky, protože odpadové hospodářství se v obci zatím moc nedaří:-) Myslím tím odvoz papíru a internet má každý.


 • 19. 7. 2015 18:13
  Josef A.
  Rozhledy Libníče a Jelma

  Kdy budou Rozhledy další, nezůstane jen u slibů, zatím jsem četl jen první číslo. Další čísla marně hledám, co na to redakční rada :-D


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.libnic.cz

Registrujte se zde

21. 7. Vítězslav

Zítra: Magdaléna

Aktuality

Pronájem společenského sálu

Obecní úřad Libníč nabízí k pořádání kulturních a společenských akcí prostory společenského domu v Libníčí čp. 85. Kapacita sálu činí 150 - 200 osob.
V případě zájmu Vám poskytneme bližší informace.

Společenský sál

Pronájem párty stanu

SDH Libníč nabízí k pronájmu párty stan o velikosti 5x10 m a 10 kusů pivních setů.

Další informace zdePárty stan

Návštěvnost stránek

285282