mapa

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > PTAČÍ CHŘIPKA - JIŽNÍ ČECHY

PTAČÍ CHŘIPKA - JIŽNÍ ČECHYInformacni_letak_ptaci_chripka

 

Vzhledem k dalším nálezům uhynulého vodního ptactva v blízkosti Č. Budějovic v minulých dnech lze předpokládat, že je otázkou času zavlečení infekce do celého správního územ ORP Č. Budějovice. Další informace jsou dostupné na webových stránkách www.svscr.cz i na webových stránkách města České Budějovice www-c-budejovice.cz.

 

V souladu s § 40 odst. 2 veterinárního zákona jsou chovatelé povinni zajistit neškodné odstranění vedlejších živočišných produktů, které vzniknou v souvislosti s jejich činností nebo v jejich zařízení. Pokud tedy dojde k úhynu zvířat u chovatele drůbeže a příslušná Krajská veterinární správa Státní veterinární správy neshledá důvod k odběru kadáverů a jejich zaslání k vyšetření, musí chovatel zajistit na své náklady jejich neškodné odstranění.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.libnic.cz

Registrujte se zde

19. 4. Rostislav

Zítra: Marcela

Aktuality

Pronájem společenského sálu

Obecní úřad Libníč nabízí k pořádání kulturních a společenských akcí prostory společenského domu v Libníčí čp. 85. Kapacita sálu činí 150 - 200 osob.
V případě zájmu Vám poskytneme bližší informace.

Společenský sál

Pronájem párty stanu

SDH Libníč nabízí k pronájmu párty stan o velikosti 5x10 m a 10 kusů pivních setů.

Další informace zdePárty stan

Návštěvnost stránek

278319